سحاب

سرویس های خدمات آموزشی و مشاوره تحصیلی

هفت سین

گروه انفورماتیک پالس پلتفرم هفت سین را با هدف پوشش کلیه ی خدمات آموزشی و مشاوره ی تحصیلی و ارائه ی آن ها به صورت مجازی، طراحی و پیاده سازی نموده است. در مراحل مختلف طراحی هفت سین، سعی ما بر این بوده است که با شناسایی دقیق فرآیندها و نیاز های سالن های مطالعه، آموزشگاه ها، مدارس، دبیران، مشاورین، دانش آموزان و اولیا؛ محصولی ارائه شود که بستر لازم برای ارائه خدمات این عزیزان به صورت مجازی و الکترونیکی فراهم نماید.
بسیار خوشحال هستیم که با هوشمندسازی و الکترونیکی کردن بسیاری از خدماتی که اکنون توسط شما عزیزان به صورت سنتی و دستی ارائه می شود، در کاهش هزینه ها، افزایش بهره وری و ارائه خدمات بهتر به دانش آموزان مجموعه یتان در کنار شما هستیم.

هم چنین مایه ی خرسندی ماست که با افتخار اعلام کنیم، بسیاری از خدماتی که تا کنون در شیوه ی سنتی قابل ارائه نبوده است، اکنون با استفاده از هفت سین به راحتی و سادگی قابل ارائه به شما و دانش آموزانتان می باشد.
دغدغه ی ما در تمامی مراحل طراحی هفت سین؛ حراست و حافظت بی چون و چرا از اطلاعات شما، افزایش بهره وری، ارائه ی خدمات نوین و جدید آموزشی، هوشمند سازی و الکترونیکی کردن خدمات گذشته، افزایش ثبت نامی ها و ایجاد منابع در آمدی جدید برای مجموعه ی شما بوده است تا محصولی در خور شان جامعه آموزشی کشور عزیزمان آماده شود.

بستر ارائه خدمات جامع و یکپارچه آموزشی ما به نام به هفت سین، دارای هفت سامانه می باشد.

خدمات سحاب

سحاب ، سرویس های آموزشی و مشاوره تحصیلی
امکان ثبت نام رایگان و شرکت در کلاس ها و همــایش های آموزشی
ثبت نام رایـگان سرویس "تکیه گاه باشید"
امکـــان ثبــت نام رایـــگان و شرکـت در کارگاه های مشــاوره ای
ثبت نام رایگان سرویس "آمــاده باش"
رابط کاربری ساده و راحت
ثبت نام در سرویس نقشه گنج به صورت رایــگان
قابلیت اجرا در تمامی دستگاه های مختلف (کامپیوتر،لپ تاپ، تبلت و گوشی هوشمند) Windows, Android, iOS, Mac, Linux
مرکز آموزش و پشتیبانی تمام وقت
bottom_service_section
cooperation_top_section

منظور از کسب درصد همکاری و ایجاد منابع درآمدی چیست؟

یکی از سامانه های هفت سین، سراج می باشد که در ارتبــاط تنگــاتنگ با سایر سامـانه های هفت سین قرار دارد و به صـورت رایگـان برای شما فعال میشود.

ساعد

سراج ، آگهی های تبلیغاتی سایرین را نیز برای دانش آموزان شما نشان خواهد داد. در صورتی که دانش آموزان خرید و یا ثبت نامی داشته باشند، درصدی از مبلغ ثبت نام، به عنوان حق معرفی و درصد همکاری به شما پرداخت خواهد شد.
البته در صورتی که بخواهید می توانید نمایش کلیه آگهی های تبلیغاتی را برای دانش آموزان خود غیر فعال کنید. همچنین می توانید از طریق پنل مدیریت سراج ، آگهی های مختلف را فیلتر کنید و گروهی را برای نمایش به دانش آموزان خود تایید و گروهی را غیر فعال کنید.

ساعد

سراج ، با ایجاد یک بانک اطلاعاتی، دسترسی راحت تر و سریع تر دانش آموزان و اولیا به شما را فراهم می کند. به عبارتی دیگر در سراج ، شما و خدمات مجموعه ی شما به دانش آموزان و اولیا معرفی خواهد شد تا در صورت تمایل نسبت به ثبت نام و یا خرید خدمات اقدام کنند.

ساعد

سراج ، سرویس ویژه ای به نام ویترین در اختیار شما قرار می دهد تا گروه خاصی از خدمات دبیران،مشاورین و... را به عنوان پیشنهاد سفارشی، به دانش آموزان خود ارائه دهید. در این روش درصدی از مبلغ ثبت نام (مطابق با توافق شما با مالک آگهی)، به عنوان حق معرفی و درصد همکاری به شما پرداخت خواهد شد.

ساعد

سراج ، لینک های مستقیم ثبت نام آنلاین و پرداخت وجه را برای هر آگهی شما ایجاد خواهد کرد تا با در اختیار قرار دادن این لینک ها به دانش آموزان خود، بدون پرداختی هیچ کارمزدی، ثبت نام های خود را انجام دهید و وجه مورد نظر را دریافت کنید.

ساعد

سراج ، آگهی های تبلیغاتی شما را به دانش آموزانی که در حال استفاده از سامانه های هفت سین می باشند، نشان خواهد داد.شما می توانید آگهی کلاس ها، همایش ها و سایر خدمات و محصولات آموزشی خود را از طریق سراج به جامعه بزرگ دانش آموزی و والدینی که در حال استفاده از هفت سین می باشند نشان دهید و به صورت آنلاین ثبت نام و پرداخت وجه داشته باشید.
در این روش درصدی از مبلغ ثبت نام، به عنوان حق معرفی و درصد همکاری به سایر مالکین سامانه های هفت سین پرداخت خواهد شد.

cooperation_bottom_svg

نسخه نمایشی

نسخه لپ تاپ
نسخه موبایل
تماس با ما

ارتباط با هفت سین

برای ارتباط با ما پیام خود را بنویسید...

هـفت سیــن ، بستر یکپارچه و جامع ارائه خدمات آموزشی

پالس در حال به روز رسانی لطفا شکیبا باشید...